Skocz do zawartości

WITAMY NA FORUM

KONKURSY

Wrzucaj zdjęcia i bierz udział w naszych cyklicznych konkursach, awansuj do Konkursu Finałowego z dużą pulą nagród!
ZOBACZ

SYSTEM LOJALNOŚCIOWY

Zbieraj punkty i wymieniaj na forumowe nagrody. Kolekcjonuj trofea i odznaczenia w zamian za aktywność.
ZOBACZ

ZŁOWIONE PRZEZ FANATYKÓW

Dodaj, oglądaj i oceniaj zdjęcia ze złowionymi rybami.
ZOBACZ

GALERIA

Dodaj swoje zdjęcia i twórz albumy.
ZOBACZ

Rekomendowane odpowiedzi

W Warszawie a właściwie w Łomiankach też będzie fajna impreza. Targi rękodzieła wędkarskiego. Wystawców przybywa 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Janusz napisał:

W Warszawie a właściwie w Łomiankach też będzie fajna impreza. Targi rękodzieła wędkarskiego. Wystawców przybywa 😉

O kurłaaa to może maznij nowy temat w dziale wiadomości i newsy, bo sam jestem ciekawy tej imprezki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobim lajwa żeby nas Halinka widziała kurła. A tak poważnie, to mam niesmak trochę do tych targów. To powinno się nazywać bazar. No ale jak będzie pod nosem to zobacze osobiście jak to wygląda naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można, aczkolwiek to jest taka trochę komercyjna impreza dla niedzielniaków 😉 Wiadomo,  popatrzeć zawsze można.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie macie racje. Jest to bazar. Ale można trafić fajny sprzęt naprawde w okazyjnych cenach. No i powiem szczerze, że dla mnie to okazja do zakupienia jakiegoś fajnego sprzętu. Czegoś, czego nie dostane na rodzimym rynku. A ja przed zakupem muszę "pomacać" i sporadycznie kupuje np. przez internet.😂

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi