Jump to content

WITAMY NA FORUM

DARMOWA KOSZULKA

Rozdajemy koszulki Fanatyków aktywnym użytkownikom.
DARMOWA KOSZULKA

GALERIA

Dodaj swoje zdjęcia i twórz albumy.
ZOBACZ
Cratos

Rybackie sieci kolejny raz

Recommended Posts

Czytałem. Takie słowa się cisną na usta, że zaraz bana bym dostał. Dziadostwo, wszędzie dziadostwo. Składki podnoszone. Co rok jakieś nakazy, zakazy, wprowadzanie limitów itd. Chociaż mnie tam limity nie obchodzą bo ja ryb nie biorę (szczerze mówiąc to nawet nie mam siatki na ryby). A co sobie robią? Odłów kontrolowany. A rybostan coraz gorszy. Nie dość, że kłusownicy są wszędzie to jeszcze te dziady z PZW tak robią. U mnie w okręgu Radomskim na około no lekko ponad 100 wyjazdów w zeszłym roku nie miałem nawet jednej kontroli. W tym roku to samo. I jak już się trafi to pierwsze co to patrzą w rejestr czy wpisana data, nr łowiska i okręg byleby mandacik wlepić. A na 40 hektarowym zbiorniku Siczki co chwile siaty rozstawione bo nikt nie kontroluje. Dla przykładu artykuł https://echodnia.eu/radomskie/siec-klusownikow-nad-zalewem-siczki-w-gminie-jedlnialetnisko/ar/12831600

• Thanks 1

Ach szkoda gadać, szkoda strzępić ryja. Te całe odłowy kontrolne to jest taka lipa, że masakra. Niby mają pomóc zachować łowisko w dobrej kondycji, a w rzeczywistości pustosza jego rybostan. Taka hipokryzja pzw.