Jump to content

BoneK

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Punkty

  47 [ Donate ]

Everything posted by BoneK

 1. Witajcie Fanatycy! Są tu jacyś Grunciarze ? ? Polecam wam koszyczek do dalekich rzutów, sam na początku nie byłem do niego za bardzo nastawiony, ale kolega namawiał i namawiał stwierdziłem, że ok! kupię i zobaczę, i ku mojemu zaskoczeniu i zdziwieniu nie zawiodłem się. Koszyczek leci daleko, i bardzo dobra powtarzalność rzutu, zanęta wypada z niego idealnie, nie ma żadnych problemów z splątaniem się zestawu. Fajne gramatury oliwki na stawy jak i duże jeziora.
 2. BoneK

  Dzień dobry

  Witaj, u nas będzie zacnie! ?
 3. BoneK

  Siemka

  Witaj kolejny fanatyku! ? pozdrawiam.
 4. BoneK

  Witam!

  Cześć Fanatyku! Nazywa się Łukasz, pochodzę z Pomorza. Mam 29 lat. Metoda: GRUNT, i chyba tylko GRUNT! Ryby: Co możliwe na grunt! ? pozdr. i połamania kija.
 5. BoneK

  Zanęta na jesienną płoć

  cały czas, a najbardziej odpowiada mi piernik ? nie wiem czemu, ale dla mnie jest to mit, że w każdej porze roku inna zanęta, ja stosuje słodko cały rok, na zimę bardziej idę w czosnek i pieprz.
 6. BoneK

  Jak zakładać żywca na grunt?

  jeżeli chodzi o żywca na sandacza, zakładasz ją od przodu za dziób, a po co ? po to jak Sandacz bierze nie zacinasz odrazu jak na biało rybie, pomyślisz głupek ? wcale nie, sandacz tak samo jak Szczupak, łapie ofiarę odpływa i obraca ją w pysku i wtedy dopiero połyka... i wtedy jest właśnie czas na zacięcie takiego osobnika. ? ( ja mówie osobiście na to "na fajke" ) pozdr. masz pytania co do gruntu daj znać! odpowiem jak tylko mogę.
 7. BoneK

  Zanęta na jesienną płoć

  Witaj! Ja na jesień u siebie tzn. nad jeziorkiem w lesie ? ( tak to nazywam ) używam Dragona Magnum z czekolada + aromat czekolada i są dobre efekty na cała biała rybę. a może dodać jakiś ekstrakt z vanili albo czegoś innego słodkiego ?
×

Important Information