Skocz do zawartości

WITAMY NA FORUM

GALERIA

Dodaj swoje zdjęcia i twórz albumy.
ZOBACZ

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 18.09.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  Witajcie Fanatycy! Są tu jacyś Grunciarze ? 😄 Polecam wam koszyczek do dalekich rzutów, sam na początku nie byłem do niego za bardzo nastawiony, ale kolega namawiał i namawiał stwierdziłem, że ok! kupię i zobaczę, i ku mojemu zaskoczeniu i zdziwieniu nie zawiodłem się. Koszyczek leci daleko, i bardzo dobra powtarzalność rzutu, zanęta wypada z niego idealnie, nie ma żadnych problemów z splątaniem się zestawu. Fajne gramatury oliwki na stawy jak i duże jeziora.
 2. 1 punkt
  cały czas, a najbardziej odpowiada mi piernik 🙂 nie wiem czemu, ale dla mnie jest to mit, że w każdej porze roku inna zanęta, ja stosuje słodko cały rok, na zimę bardziej idę w czosnek i pieprz.
 3. 1 punkt
  jeżeli chodzi o żywca na sandacza, zakładasz ją od przodu za dziób, a po co ? po to jak Sandacz bierze nie zacinasz odrazu jak na biało rybie, pomyślisz głupek ? wcale nie, sandacz tak samo jak Szczupak, łapie ofiarę odpływa i obraca ją w pysku i wtedy dopiero połyka... i wtedy jest właśnie czas na zacięcie takiego osobnika. 🙂 ( ja mówie osobiście na to "na fajke" ) pozdr. masz pytania co do gruntu daj znać! odpowiem jak tylko mogę.
 4. 1 punkt
  Przy czapce słabo to wygląda ale przerabiałem i ten temat. Kupiłem kabelek usb z bocznym wyjściem i poprowadziłem go do daszka czapki, do okoła czapki i za regulowaniem czapki z tyłu głowy jest wypuszczony w dół do kamizelki.
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
  Zbliża się okres wielkiego żarcia. Na wieczornego sandacza dobre będą kamienne opaski z płynącą wodą. Nie musi być bardzo głęboko. Ważne, by w wodzie dalej od opaski były jakieś kamienie. Sandacze na jesieni lubią po zmierzchu wyjść na takie blaty z przeszkodami i poganiać drobnicę. To jest miejsce bardziej na spining i wolno prowadzonego woblera, ale może spróbujesz i na coś ci się uda.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×

Powiadomienie o plikach cookie